Home » WARSZTATY EDUKACYJNE DLA DZIECI

WARSZTATY EDUKACYJNE DLA DZIECI

Eko spec

Szanowni Państwo,
Gdańska Fundacja Wody przygotowała cykl warsztatów edukacyjnych – pozwalają zrozumieć wpływ codziennych decyzji na jakość naszego życia.

Cykl poszerza wiedzę, przewidzianą w podstawie programowej dla klas O-III oraz IV-VI.
Z dostępnej propozycji można wybrać pełen cykl warsztatów lub jeden/ kilka warsztatów, w zależności od indywidualnych potrzeb.


PROGRAM WARSZTATÓW

Program warsztatów dla klas 0 do 3 szkoły podstawowej i przedszkolaProgram warsztatów dla klas 4 do 6 szkoły podstawowej

PROWADZĄCY:

Zajęcia poprowadzą – edukatorzy przyrodniczy z dużym doświadczeniem metodycznym i merytorycznym.

Pani Joanna – magister sztuki, nauczyciel dyplomowany z wieloletnim stażem pracy w szkole podstawowej i gimnazjum. Posiada uprawnienia do zarządzania placówkami oświatowymi. Były kierownik Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej. Współtwórczyni i koordynatorka licznych prośrodowiskowych edukacyjnych projektów min. krajowych „Owoc – obserwacja, wiedza, odpowiedzialność, czyn”, „Bioróżnorodność – poznaj by zachować”, Infoeko pomorskie – Informacja dla Społeczeństwa o zrównoważonym rozwoju i stanie województwa pomorskiego” a także warsztatów edukacyjnych i konkursów adresowanych do dzieci i młodzieży. Aktywna członkini Polskiego Klubu Ekologicznego. Współrealizatorka wielu projektów edukacyjnych wraz z członkami PKE Okręg Wschodnio-pomorski, np. „Plastic Free Baltic”, „EkoAgora – platforma komunikacji społecznej” oraz wielu działań edukacyjnych, adresowanych do społeczności lokalnej w ramach Koła Otomin PKE.

Pani Anna – posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne, autorka książek. Założycielka Pracowni pod Błękitnym Drzewem, firmy o charakterze edukacyjnym, której priorytetem było działanie proekologiczne. Firma uczestniczyła w wielu imprezach związanych z recyklingiem i ekologią jak Bałtycki Festiwal Nauki, szkolenia dla nauczycieli, Centrum Dni Energii Odnawialnej, Bliżej Źródeł, Dom Kultury Recyklingu itp. Od wielu lat współpracuje z Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej oraz Oliwskim ZOO. Jako specjalista do spraw animacji kultury zaangażowana w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece w Gdańsku.

 

Pani Ewelina – Autor, koordynator i realizator licznych projektów edukacyjnych. Ostatnio głównie dla Stowarzyszenia Ochrony Sów i Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Ostoja. Wieloletni współpracownik Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku. Od 20 lat współpracownik Stacji Ornitologicznej MiIZool PAN – obrączkarz wszystkich gatunków ptaków występujących w Polsce. Wnikliwy i empatyczny przyrodnik z zacięciem obserwowania, nasłuchiwania oraz pasji przekazywania tych spostrzeżeń. Ponad 20 letnie doświadczenie edukacyjne pozwala jej swobodnie żonglować i odnajdywać się w pracy z różnymi grupami odbiorców: od przedszkolaków po słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku.


KOSZT WARSZTATU

Cena za warsztat- 3oo zł+VAT
Kwota jest stała niezależna od ilości dzieci, jednak grupy nie powinny być większe niż 30 dzieci.

Można wybrać cykl warsztatów (pełen cykl – zniżka 10% od ceny brutto)

  • WARSZTATY DLA KLAS 0-III szkoły podstawowej/0-przedszkola (1-7)
  • WARSZTATY DLA KLAS IV-VI szkoły podstawowej/0-przedszkola (1-8)
    lub pojedyncze warsztaty zgodnie z indywidualną wizją i potrzebą nauczyciela.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

Warsztaty odbywają się w Państwa Instytucji (Gdańsk i Sopot) lub w terenie (Gdańsk i Sopot).

Realizacja warsztatów poza Gdańskiem/Sopotem jest możliwa – prosimy o kontakt z opiekunem warsztatów.

Transport na warsztaty odbywające się w terenie organizowany jest we własnym zakresie.

Pliki do pobrania:

KARTA  ZGŁOSZENIA

 


Opiekun Warsztatów (zgłoszenia, terminy  sprawy organizacyjne):

 

Julia Jurewicz
tel. kom. 605 475 509
edukacja@gfw.pl