Home » WARSZTATY EDUKACYJNE DLA DZIECI

WARSZTATY EDUKACYJNE DLA DZIECI

Gdańska Fundacja Wody zaprasza do udziału w warsztatach edukacyjnych przedszkola oraz szkoły podstawowe (również klasy 0).

Poniżej znajdują się tematy warsztatów do wyboru.
Z dostępnej propozycji można wybrać pełen cykl warsztatów lub jeden/ kilka warsztatów.
Grupy nie powinny przekraczać 25 osób.


EDUKATORKI

Pani Joanna– Współtwórczyni  oraz koordynatorka licznych prośrodowiskowych projektów edukacyjnych oraz konkursów. Aktywna członkini Polskiego Klubu Ekologicznego. Współrealizowała wiele projektów edukacyjnych wraz z członkami PKE Okręg Wschodnio-pomorski”,
a także działania edukacyjne  dla społeczności lokalnej w ramach Koła Otomin PKE. Pełniła funkcję kierownika w Centrum Edukacji Ekologicznej, a także posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako nauczyciel.

Pani Anna –  pedagog, autorka książek, związana z Wojewódzką i Miejską Biblioteką w Gdańsku. Założycielka pracowni pod Błękitnym Drzewem. Pracownia ma działanie edukacyjne oraz proekologiczne; uczestniczyła w wielu imprezach związanych z recyklingiem i ekologią, między innymi: Centrum Dni Energii Odnawialnej oraz Dom Kultury Recyklingu. Pani Anna współpracuje z Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej oraz Oliwskim ZOO.

Pani Ewelina  – Autor, koordynator i realizator licznych projektów edukacyjnych. Ostatnio głównie dla Stowarzyszenia Ochrony Sów i Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Ostoja. Wieloletni współpracownik Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku. Od 20 lat współpracownik Stacji Ornitologicznej MiIZool PAN – obrączkarz wszystkich gatunków ptaków występujących w Polsce. Wnikliwy i empatyczny przyrodnik z zacięciem obserwowania, nasłuchiwania oraz pasji przekazywania tych spostrzeżeń. Ponad 20 letnie doświadczenie edukacyjne pozwala jej swobodnie żonglować i odnajdywać się w pracy z różnymi grupami odbiorców: od przedszkolaków po słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Pani Aneta  – Entuzjastka leśnych przygód i edukacji w terenie. Nauczycielka przedmiotów przyrodniczych, autorka i redaktorka podręczników szkolnych oraz artykułów naukowych. Propagatorka interdyscyplinarnego podejścia do nauczania. W swojej pracy skupia się na pokazaniu młodym ludziom sposobów na samodzielne odkrywanie i badanie otaczającego ich świata. Zajęcia anglojęzyczne.


GDZIE?

Warsztaty odbywają się w Państwa placówce lub w terenie.
Transport na warsztaty odbywające się w terenie organizowany jest we własnym zakresie.


CENNIK

  • Warsztat na terenie Gdańska i Sopotu (45min. ) –  300zł + VAT (369 zł)
  • Warsztat poza terenem Gdańska (45min. )-  300zł + VAT + dojazd edukatora 

W przypadku wyboru większej liczby zajęć lub całego cyklu przewidujemy rabat.PLIKI DO POBRANIA
KARTA  ZGŁOSZENIA


OPIEKUN WARSZTATÓW
Magdalena Westerska-Kłos
tel. kom. 605 157 187

edukacja@gfw.pl