Home » Szkolenie » GŚ-57 Prawidłowa/racjonalna eksploatacja oczyszczalni ścieków województwa pomorskiego – dobre praktyki inżynierskie

szkolenia

GŚ-57 Prawidłowa/racjonalna eksploatacja oczyszczalni ścieków województwa pomorskiego – dobre praktyki inżynierskie

Seminarium skierowane jest do szerokiego grona odbiorców odpowiadających za funkcjonowanie gospodarki ściekowej w miastach i gminach, w szczególności województwa pomorskiego.

Do uczestnictwa zapraszamy wójtów, burmistrzów i starostów, pracowników urzędów gminnych i miejskich, eksploatatorów obiektów wodociągowo – kanalizacyjnych i wszystkich zainteresowanych poruszaną tematyką.

Ideą jest pobudzenie do racjonalnego działania w zakresie przesyłu i oczyszczania ścieków oraz zagospodarowywania wytwarzanych osadów. Celem zaproszonych ekspertów będzie zapoznanie Uczestnikówz dostępnymi technologiami, jak również zwrócenie uwagi na problemy eksploatacyjne oraz możliwości ich rozwiązania i ograniczania. Tematyka seminarium dedykowana jest prawidłowym kierunkom eksploatacyjnym w gospodarce wodno – ściekowej miast i gmin.

 

Termin 2-3 marca  2023

Wykładowcy podczas wydarzenia: Cezary Jędrzejewski,  Kamil Janiak, Ewa Dobiegała,  Katarzyna Hrynkiewicz, Stanisław Cytawa, Maciej Kita, Adam Orzech i niezależni eksperci. 

Cena za seminarium nie obejmuje ceny za nocleg.

Rezerwacja samodzielna w Dworze Uphagena, na hasło GFW

Pokój jednoosobowy ze śniadaniem  – 190
Pokój dwuosobowy ze śniadaniem   – 220

ZAPRASZAMY!