Home » Szkolenie » Nowość! E-392 Nadzór nad wpib w typowym laboratorium badawczym wody i ścieków. Wskazówki prawidłowo prowadzonych wzorcowań, sprawdzeń i kalibracji (wzorcowań na rzecz metody badawczej).

szkolenia

Nowość! E-392 Nadzór nad wpib w typowym laboratorium badawczym wody i ścieków. Wskazówki prawidłowo prowadzonych wzorcowań, sprawdzeń i kalibracji (wzorcowań na rzecz metody badawczej).

W trakcie szkolenia zostaną omówione:

– czego powinniśmy oczekiwać po wzorcowaniu naszego wyposażenia pomiarowego;
– jak poprawnie przygotować wymagania wzorcowania naszego sprzętu;
– do czego mają posłużyć nam dane z wzorcowań oprócz bycia (lub nie) składową w niepewności;
– kiedy i jak sprawdzać aparaturę pomiarową, przesłanki do zmian częstotliwości, ryzyka i szanse w tym zakresie dla laboratorium;
– wzorcowania wewnętrzne, wzorcowania na rzecz metody badawczej – jak je prowadzić by spełnić wymagania systemowe.

Harmonogram: 18 kwietnia 2024, godz. 11:00 – 14:20

Przewidzieliśmy dla Państwa po głównej części spotkania, 20 min na dyskusje i zadawanie pytań – za pomocą czatu lub mikrofonu.

Prowadząca: Małgorzata Kurantowicz -25 lat pracy w laboratorium badawczym wody i ścieków, w tym 20 lat w laboratorium akredytowanym. 15 lat jako kierownik techniczny w systemie zarządzania laboratorium według ISO 17025.
18 lat jako auditor wewnętrzny tego systemu zarządzania oraz ISO 9001, 14001. Ukończone szkolenie na auditora w PCA.  Od 2004 do 2020 roku szkolenia w ramach współpracy z firmą POL-EKO Aparatura Sp.j..
Aktulanie pracuje w laboratorium analiz ścieków.


Regulamin webinarów, Instrukcja do platform wideokonferencyjnych z których korzysta GFW dostępna TUTAJ (w Dokumentach do pobrania na dole strony)