Home » Szkolenie » Nowość! E-390 Jak sprawnie i łatwo nadzorować metody badawcze po weryfikacji. Długoterminowe karty kontrolne narzędziem potwierdzania ważności wyników i reweryfikacji metod badawczych.

szkolenia

Nowość! E-390 Jak sprawnie i łatwo nadzorować metody badawcze po weryfikacji. Długoterminowe karty kontrolne narzędziem potwierdzania ważności wyników i reweryfikacji metod badawczych.

W trakcie szkolenia zostaną omówione: 

– karty kontrolne jako narzędzie nadzorowania metodyk badawczych i elementy potwierdzania ważności wyników;
– przykłady prowadzenia długoterminowych kart kontrolnych i ich zastosowanie jako narzędzia do reweryfikacji metod badawczych (arkusze kalkulacyjne);
– kiedy mamy pewność, że nasze metody badawcze są pod kontrolą.

Szkolenie kierujemy do osób nadzorujących metody badawcze.

Harmonogram: 4 kwietnia 2024, godz. 11:00 – 14:20

Przewidzieliśmy dla Państwa po głównej części spotkania, 20 min na dyskusje i zadawanie pytań – za pomocą czatu lub mikrofonu.

Prowadząca: Małgorzata Kurantowicz -25 lat pracy w laboratorium badawczym wody i ścieków, w tym 20 lat w laboratorium akredytowanym. 15 lat jako kierownik techniczny w systemie zarządzania laboratorium według ISO 17025.
18 lat jako auditor wewnętrzny tego systemu zarządzania oraz ISO 9001, 14001. Ukończone szkolenie na auditora w PCA.  Od 2004 do 2020 roku szkolenia w ramach współpracy z firmą POL-EKO Aparatura Sp.j..
Aktulanie pracuje w laboratorium analiz ścieków.


Regulamin webinarów, Instrukcja do platform wideokonferencyjnych z których korzysta GFW dostępna TUTAJ (w Dokumentach do pobrania na dole strony)