Home » Szkolenie » Kawa wod-kan – forum dyskusyjne dla przedsiębiorstw wod-kan_ POMOC UKRAIŃSKIM PRZEDSIĘBIORSTWOM WOD-KAN

szkolenia

Kawa wod-kan – forum dyskusyjne dla przedsiębiorstw wod-kan_ POMOC UKRAIŃSKIM PRZEDSIĘBIORSTWOM WOD-KAN

 

Obserwacja branży i Państwa potrzeb w czasach, kiedy spotkania w rzeczywistości są ograniczone, zainspirowały nas do stworzenia wirtualnej przestrzeni, gdzie możecie Państwo podzielić się
i wymienić swoimi doświadczeniami na branżowe tematy.


 Najbliższa Kawa wod –kan będzie poświęcona sytuacji w Ukrainie.

Będziemy rozmawiać:

  • o obecnych i przyszłych potrzebach branży wod-kan w Ukrainie,
  • jaką pomoc możemy nieść teraz,
  • jakie działania rozpocząć do przyszłego wsparcia odbudowy infrastruktury wod-kan wUkrainie.

Liczymy na szeroki udział przedstawicieli branży wod-kan: eksploatatorów, dostawców usług i technologii, specjalistów, decydentów, wszystkich zainteresowanych.

Spotkanie jest kontynuacją rozmów rozpoczętych 7.03.2022 i realizacją wezwania wyrażonego w liście otwartym Ryszarda Gajewskiego (Gdańskie Wody) skierowanego do wodociągowców, hydrotechników, oraz meliorantów. Można zapoznać się z nim na Facebooku, link zamieszczamy poniżej.
List otwarty Ryszarda Gajewskiego

Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w spotkaniu, jak również do zgłaszania własnych propozycji i możliwości wsparcia.

Prowadzą: Ryszard Gajewski (Gdańskie Wody), Jurij Zherlitsyn (Ukrwodokanalekologja), Alicja loch-Dzido (Gdańska Fundacja Wody).

Obecny będzie Pan Krzysztof Dąbrowski – prezes w Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie, która również zadeklarowała pomoc Ukrainie:  Solidarni z Ukrainą

Spodziewamy się również innych specjalistów z Ukrainy.

Spotkanie odbywa się w języku polskim.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams

Informacje o wyborze platformy na której  odbędzie się spotkanie zostanie wysłana w potwierdzeniach uczestnictwa.

Zabrać głos lub komentować można za pomocą:
-mikrofonu (przydatny jest wtedy zestaw słuchawkowy do telefonu lub słuchawki z mikrofonem)
– czatu

Zapewniamy swobodę wypowiedzi (brak zapisu audio/video).

Harmonogram: 16.03.2022, godz. 13:00 – 14:30

Prowadzący :

Alicja Loch-Dzido – Prezes zarządu Gdańskiej Fundacji Wody

Jurij Zherlitsyn – Przedstawiciel Stowarzyszenia Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej („Ukrwodokanalekologja” ) od ponad 10 lat aktywnie działa na rzecz rozwoju branży wod-kan na Ukrainie organizując szkolenia, wyjazdy studyjne.

Ryszard Gajewski  – Prezes zarządu spółki Gdańskie Wody, która jest odpowiedzialna za zarządzanie infrastrukturą odwodnieniową Gdańska. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora ds. techniczno-operacyjnych w spółce Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna, gdzie odpowiadał za całokształt spraw technicznych oraz pełnił nadzór nad realizowanymi przez GIWK inwestycjami. W 2022 roku został powołany w skład Komisji Ekspertów ds. Klimatu i Przestrzeni przy Rzeczniku Praw Obywatelskich.


Regulamin forum dyskusyjnego „Kawa”obowiązujący w GFW


Wymagania techniczne: Platforma na której odbywa się wydarzenie jest prosta i intuicyjna. Minimalne wymagania techniczne: komputer + głośniki, przeglądarka inna niż „Internet Explorer”.