Home » Szkolenie » E-49 Kawa Lab – forum dyskusyjne branży laboratoryjnej on-line

szkolenia

E-49 Kawa Lab – forum dyskusyjne branży laboratoryjnej on-line


 

Wydarzenia i refleksje ostatnich miesięcy, spotkania z Państwem podczas webinarów oraz obserwacja z jakimi wyzwaniami Państwo się teraz zmagacie zainspirowały nas do stworzenia wirtualnej przestrzeni do dzielenia się i wymiany doświadczeń. Realizowane od kwietnia 2020 podobne cykliczne spotkania dla specjalistów wod-kan, pływalni ostatnio również branży odpadowej spotkały się z dużym uznaniem, co zmotywowało nas do stworzenia Kawa Lab.

Do dyskusji o aktualnych problemach branży przy kawie zapraszamy:
Kierowników, pracowników laboratoriów badawczych (woda, ścieki)

Spotkanie ma formę dyskusji zatem zachęcamy do używania mikrofonu – to najwygodniejsza i najszybsza możliwość komentowania lub zadawania pytań, można też korzystać z czatu.
Przydatny jest zestaw słuchawkowy (do telefonu) lub słuchawki z mikrofonem.

Harmonogram: na kolejne spotkanie zapraszamy po przerwie wakacyjnej 

Jeśli ktoś z Państwa chciałby się podzielić Swoimi doświadczeniami na Kawie – poruszyć konkretny problem, temat zapraszam do kontaktu
magda.w@gfw.pl

 

Udział jest bezpłatny w celu zgłoszenia prosimy o wypełnienie formularza rejestracji

Zapraszamy do zapisów.
Zapewniamy swobodę wypowiedzi (brak zapisu audio/video).

Moderator spotkania: Katarzyna Ulas  – kierownik laboratorium/specjalista ds. Jakości –  chemik, ukończyła Politechnikę Szczecińską na wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej, od 16 lat pracuje w laboratoriach z wdrożonymi systemami zarządzania zgodnie z normami 9001; 17025; 14000. Menadżer i audytor wewnętrzny  (wiodący i techniczny), pedagog. Od 6 lat prowadzi szkolenia głównie  z zagadnień technicznych, również z systemowych. Szeroki zakres zagadnień technicznych, z zakresów analiz wdrożonych w laboratoriach –  inspekcyjnych, energetycznych, wod-kan.

Zapraszamy!