Home » Szkolenie » E-44 KAWA BASENY : FORUM DYSKUSYJNE BRANŻY BASENOWEJ

szkolenia

E-44 KAWA BASENY : FORUM DYSKUSYJNE BRANŻY BASENOWEJ

 

 

Szanowni Państwo ,

Serdecznie zapraszamy na kolejną ,czwartkową edycję spotkania branżowego KAWA BASENY. Tym razem tematem przewodnim spotkania będzie:
„Polityka cenowa na obiektach sportowych”

Moderatorem lutowej edycji będzie Pan Kamil Koniuszewski Zastępca Dyrektora ds. usług i imprez sportowo-rekreacyjnych Gdańskiego Ośrodku Sportu.

Do udziału zapraszamy: Przedstawicieli i zarządzających Ośrodkami Sportu i Rekreacji, termami, aquaparkami i pływalniami.

Zabrać głos lub komentować można za pomocą czatu  ale zachęcamy do dyskusji z pomocą mikrofonu. Przydatny jest wtedy zestaw słuchawkowy (do telefonu) lub słuchawki z mikrofonem.

Zapraszamy serdecznie do zapisów. 
Zapewniamy swobodę wypowiedzi (brak zapisu audio/video)..

 Harmonogram spotkania: 18.02.2021 godz. 10.30-12.30

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY w celu zgłoszenia prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia (pliki do pobrania) i przesłanie na adres: sekretariat@gfw.pl

Prowadzący i moderujący: 

Kamil Koniuszewski: Zastępca Dyrektora ds. usług i imprez sportowo-rekreacyjnych Gdańskiego Ośrodku Sportu.

Wymagania techniczne: Platforma na której odbywa się wydarzenie jest prosta i intuicyjna. Minimalne wymagania techniczne: komputer + głośniki, przeglądarka inna niż „internet explorer”.

UWAGA:

Spotkania „Kawa Baseny” wspierane są przez firmę WOFIL za co serdecznie dziękujemy! Dzięki Państwa wsparciu nadal możemy się „spotykać” w takiej formule!

Więcej o firmie WOFIL na : https://www.wofil.pl/