Home » Szkolenie » Nowość! E-391 pH wody i ścieków – z pozoru najprostsze badanie w laboratorium. Jak prawidłowo dobrać elektrody i mierniki, jak właściwie przeprowadzić ich kalibrację, szczególnie w szerokim zakresie.

szkolenia

Nowość! E-391 pH wody i ścieków – z pozoru najprostsze badanie w laboratorium. Jak prawidłowo dobrać elektrody i mierniki, jak właściwie przeprowadzić ich kalibrację, szczególnie w szerokim zakresie.

W trakcie szkolenia zostaną omówione:

– powszechnie stosowane elektrody pH, ich właściwy dobór do mierzonego medium;
– prawidłowa kalibracja zestawu do pomiaru pH, tak by spełnić wymagania akredytacyjne – szczególnie w szerokim zakresie pomiarowym;
– wielopunktowość kalibracji, kompensacja temperatury – mity i właściwa interpretacja.

Harmonogram: 9 kwietnia 2024, godz. 13:00 – 14:30

Pytania można zadawać za pomocą czatu lub mikrofonu.

Prowadząca: Małgorzata Kurantowicz -25 lat pracy w laboratorium badawczym wody i ścieków, w tym 20 lat w laboratorium akredytowanym. 15 lat jako kierownik techniczny w systemie zarządzania laboratorium według ISO 17025.
18 lat jako auditor wewnętrzny tego systemu zarządzania oraz ISO 9001, 14001. Ukończone szkolenie na auditora w PCA.  Od 2004 do 2020 roku szkolenia w ramach współpracy z firmą POL-EKO Aparatura Sp.j..
Aktulanie pracuje w laboratorium analiz ścieków.


Regulamin webinarów, Instrukcja do platform wideokonferencyjnych z których korzysta GFW dostępna TUTAJ (w Dokumentach do pobrania na dole strony)