Home » Szkolenie » E-37_4 Kawa Wod-Kan – forum dyskusyjne przedsiębiorstw wod-kan on-line

szkolenia

E-37_4 Kawa Wod-Kan – forum dyskusyjne przedsiębiorstw wod-kan on-line

 

 

 

 

Wydarzenia i refleksje ostatniego czasu oraz indywidualny kontakt z Państwa przedstawicielami i obserwacja z jakimi wyzwaniami Państwo się teraz zmagacie zainspirowały nas do próby stworzenia wirtualnej przestrzeni gdzie będziecie Państwo mogli się podzielić i wymienić swoimi doświadczeniami na dowolne tematy.
Pierwsze edycje cieszyły się Państwa dużym uznaniem co tym bardziej motywuje nas do dalszego działania i kontynuacji tematu. Chcielibyśmy aby spotkania takie były cykliczne i odbywały się co dwa tygodnie.

Zapraszamy serdecznie do zapisów. Liczba miejsc ze względów technicznych ograniczona.

Wydarzenie jest kierowane do przedsiębiorstw wod-kan

Zapewniamy swobodę wypowiedzi (brak zapisu audio/video).

Platforma na której odbywa się wydarzenie jest prosta i intuicyjna. Minimalne wymagania techniczne: komputer + głośniki, przegladarka inna niż „internet explorer”.

Udział jest bezpłatny –  w celu zgłoszenia prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia (dostępna po lewej stronie) i przesłanie na adres: sekretariat@gfw.pl

Wydarzenie współfinansowane w ramach dotacji do projektu „GFW – jednostką edukacji w ochronie wód i gospodarce wodno – ściekowej”  WFOŚ/D/355/10/2017   przez WFOŚiGW w Gdańsku.

Kolejne spotkanie planowane jest w dniu 1.07.

Moderatorzy:

Dariusz Rohde, zastępca dyrektora Gniewińskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego
Beata Szatkowska, GFW

Harmonogram: 17.06 godz 10:00 – 11:30

Zapraszamy!