Home » Szkolenie » E-2 WEBINARIUM Kontrola procesu oczyszczania ścieków – prawidłowa eksploatacja

szkolenia

E-2 WEBINARIUM Kontrola procesu oczyszczania ścieków – prawidłowa eksploatacja

spidertech-webinar-466x262Szanowni Państwo, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom uruchamiamy webinaria, dostępne zdalnie za pośrednictwem komputera z dostępem do Internetu.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem webinariów organizowanych przez Gdańską Fundację Wody dostępnym w panelu po lewej stronie (dołączone do Kart Zgłoszenia).


Szkolenie będzie obejmowało metody konserwacji oraz eksploatacji sond. Czy na pewno zawsze potrzebny jest drogi serwis producenta? Zostaną pokazane metody sprawdzania sond pod kątem poprawnych wskazań, jak również jak rozpoznać kiedy należy wymieniać części eksploatacyjne w swoich urządzeniach.

Prowadzący

Michał Miotk – Doktor chemii środowiska wody, od 6 lat mający do czynienia z urządzeniami do kontroli i monitoringu wody i ścieków. Aktualnie pracownik firmy Xylem Analytics – światowego lidera w dziedzinie pomiarów online.xylem

 

Uwaga!

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na różne Karty Zgłoszenia – rozdzielamy Karty Zgłoszenia osobno dla firm i os. prywatnych oraz instytucji administracji publicznej!

Prosimy także o zapoznanie się z regulaminem webinariów!

Wszystkie pliki znajdują się w panelu po lewej stronie.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt.