Home » Szkolenie » E-176 Technologia ozonowania w produkcji wody i oczyszczaniu ścieków – teoria i praktyka.

szkolenia

E-176 Technologia ozonowania w produkcji wody i oczyszczaniu ścieków – teoria i praktyka.

Podczas webinaru zostanie omówiona teoria poparta praktycznymi przykładami technologii ozonowania w produkcji wody i oczyszczania ścieków.

Szczegółowy program szkolenia wkrótce.

Szkolenie kierujemy do pracowników technicznych wodociągów i oczyszczalni ścieków oraz zainteresowanych tematem.

Harmonogram : 13.09.2021  godz. 10.00 – 11.30

Prowadzący: Robert Muszański –  Założyciel i właściciel firmy WOFIL, specjalizującej się  w  projektowaniu i dostarczaniu kompletnych instalacji ozonowych „pod klucz”. Autor rozwiązań przemysłowych z zakresu technologii ozonowania dla wielu wodociągów miejskich oraz zakładów przemysłu spożywczego, posiadający wieloletnie doświadczenie w doborze odpowiedniej technologii i projektowaniu instalacji uzdatniania wody. Ukończył studia inżynierskie na kierunku Inżynieria środowiska w zakresie: zaopatrzenia w wodę, usuwanie i unieszkodliwianie ścieków i odpadów oraz ochrona jakości wód na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki (Wydział Inżynierii Środowiska) oraz studia magisterskie na kierunku Inżynieria Środowiska (Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji) na Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Ponadto jest absolwentem Studiów Podyplomowych w zakresie Szkoły Biznesu Central Connecticut State University, New Britain, Connecticut & Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki. Uzyskał tytuł doktora nauk technicznych w dyscyplinie inżynierii środowiska na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej.


Regulamin webinarów, Instrukcja do platform wideokonferencyjnych z których korzysta GFW dostępna TUTAJ (w Dokumentach do pobrania na dole strony)Zapraszamy !