Home » Szkolenie » E-175 Przyczyny i skutki często spotykanych w praktyce niezgodności i/lub potencjalnych niezgodności w laboratoriach badawczych

szkolenia

E-175 Przyczyny i skutki często spotykanych w praktyce niezgodności i/lub potencjalnych niezgodności w laboratoriach badawczych

Cel szkolenia:

Przekazanie informacji o często popełnianych błędach w celu uniknięcia podobnych sytuacji w przyszłości.

Zakres szkolenia:

  • Przedstawienie przykładowych niezgodności i/lub potencjalnych niezgodności w różnych obszarach wymagań akredytacyjnych, w tym wynikających z nowelizacji normy.
  • Omówienie przyczyn, skutków i zakresu występowania niezgodności.
  • Omówienie działań mających na celu usunięcie niezgodności oraz wyeliminowanie pojawienia się niezgodności
    w przyszłości, postępowania ze skutkami niezgodności, analiza ryzyka.

Harmonogram: 10.12.2021, godz. 13:00 – 14:30 

Prowadzący: Marzena Mazurowska – wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej w laboratorium analitycznym (akredytowanym). Zawodowo  związana z przemysłem naftowym, a głównie analityką produktów naftowych. Pełniła funkcję kierownika ds. jakości i koordynatora badań biegłości. Od 2010 współpracuje z Polskim Centrum Akredytacji w charakterze audytora technicznego i audytora wiodącego, ekspert, doradca i konsultant wdrażający systemy zarządzania w laboratoriach.

 


Regulamin webinarów, Instrukcja do platform wideokonferencyjnych z których korzysta GFW dostępna TUTAJ (w Dokumentach do pobrania na dole strony)


Zapraszamy !