Home » Szkolenie » B-14/1 Zasady pobierania próbek wody do badań jej jakości z niecek basenowych oraz zaworów czerpalnych instalacji wodociągowych

szkolenia

B-14/1 Zasady pobierania próbek wody do badań jej jakości z niecek basenowych oraz zaworów czerpalnych instalacji wodociągowych

 

Gdańska Fundacja Wody serdecznie zaprasza Państwa na szkolenie kierowane do pracowników pobierających wodę zimną i ciepłą z kurków poborowych oraz osoby eksploatujące baseny kąpielowe.

Celem szkolenia jest przedstawienie najistotniejszych informacji, jak uzyskać prawidłowo pobierać wodę z niecki basenowej, aby uzyskać rzetelne wyniki  jakości wody.  Szkolenie będzie obejmowało pobory  wody z instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej w budynkach pływalni  i wody w natryskach – pod kierunkiem bakterii Legionella.


W trakcie szkolenia przedstawimy  technologię używaną podczas obiegu wody basenowej, wymagania fizyko-chemiczne i mikrobiologiczne, które muszą być spełnione w według rozporządzenia MZ dotyczącego wody do spożycia i wody na pływalni.

Program szkolenia poboru próbek wody basenowej


Prowadzący:

Ekspert z dużą wiedzą praktyczną, wieloletni wykładowca GFW – Małgorzata Prędota

Szkolenie odbędzie się 24.10.2019 r. w godzinach od 9.00 do 15.30 w siedzibie hotelu Puro Stągiewna 26 Gdańsk, Miejsca noclegowe w hotelu Zatoka.