Regulamin Forum GFW

Dotyczy użytkowania Forum oraz możliwości współpracy
Awatar użytkownika
Agata GFW
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2016, 17:50

Regulamin Forum GFW

Postautor: Agata GFW » 17 lis 2016, 8:48

REGULAMIN FORUM DYSKUSYJNEGO GDAŃSKIEJ FUNDACJI WODY
I. Warunki ogólne
1. Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z Forum Dyskusyjnego Gdańskiej Fundacji Wody (zwanego dalej „Forum”). Forum stanowi internetową grupę dyskusyjną powstałą w celu wzajemnego inspirowania się, współpracy, wymiany poglądów, informacji i posiadanej wiedzy. Administratorem Forum jest Gdańska Fudacja Wody.
2. Decydując się na korzystanie z Forum w pełni akceptujesz jego Regulamin oraz zobowiązujesz się do jego przestrzegania zgodnie z określonymi w nim zasadami.
3. Użytkownikiem Forum może zostać każda osoba zainteresowana tematyką Forum pod warunkiem dokonania rejestracji na stronie i wypełnienia wszystkich wymaganych przez Administratora pól danych.
4. Możliwość przeglądania zawartości Forum przysługuje tylko zarejestrowanym Użytkownikom, po uprzednim potwierdzeniu rejestracji przez Administratora.

II. Zasady korzystania z forum
1. Korzystanie w pełni z Forum jest możliwe dopiero po pełnej rejestracji zatwierdzonej przez Administratora.
2. Przed założeniem nowego wątku na Forum użytkownik jest zobowiązany do sprawdzenia, czy nie istnieje podobny lub taki sam wątek na Forum. Nowy wątek powinien mieć jasno i zrozumiale określony temat. Temat nowego wątku powinien wyraźnie wskazywać przedmiot dyskusji oraz jego główne wątki. Powtarzające się wątki będą usuwane przez Administratora.
3. Użytkownik publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na łamach Forum.
4. Niedopuszczalne jest zamieszczanie przez Użytkowników na łamach Forum treści sprzecznych z prawem lub dobrymi obyczajami, wyzywających i obraźliwych.
5. Niedopuszczalne jest zamieszczanie przez Użytkowników treści reklamowych i marketingowych bez wcześniejszego uzgodnienia tego z Administratorem Forum. Zasady i koszty umieszczania treści marketingowych reguluje osobny Regulamin Treści Reklamowych na Forum GFW.
6. Administrator ma prawo do kontrolowania treści wypowiedzi, ich modyfikowania, a nawet usuwania w razie zaistniałej potrzeby, na wypadek gdy umieszczane treści nie będą spełniać warunków określonych w Regulaminie. W przypadku rażących wykroczeń Administrator zastrzega sobie prawo do natychmiastowego usunięcia konta Użytkownika bez ostrzeżenia.

Wróć do „Regulaminy Forum GFW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość